Kent Temizliği ve Bakım

Evsel Atıkların Toplanması ve Taşınması

Faaliyet alanlarımızda, büyük ve küçük hidrolik sıkıştırmalı çöp araçlarımız ile hergün belli programlar dahilinde çöp toplama hizmeti verilmektedir.

50'yi aşkın araç ile günlük 700 ton çöp toplanmaktadır.

 

Yer Altı Konteynerler ile Evsel Atıkların Toplanması

Şirketimiz, çevre teknolojileri konusunda hizmet kalitesini artırmak amacıyla araç filosuna otomatik vinç sistemli çok amaçlı çöp araçlarını dahil etmiştir. Bu araçların kendi donanımı sayesinde, bilgisayar üzerinden kontrol edilerek atıklar toplanıp taşınabilmektedir.

Konteyner Yıkama ve Dezenfekte Hizmeti

Konteyner yıkama ve dezenfekte aracımız ile özel solüsyonlar kullanılarak dezenfekte işlemi düzenli olarak tüm faaaliyet alanlarımızda yapılmaktadır. 

Cadde, Sokak ve Meydanların Süpürülmesi

Daha temiz bir çevre, daha sağlıklı bir toplum için hizmet verdiğimiz alanlarda; ana arterler, meydanlar ve geçitler modern temizlik araçları ve ekipler ile düzenli olarak süpürülmektedir.

Elle Süpürme hizmeti genellikle mekanik süpürmenin elverişli olmadığı yerlerde yapılmaktadır.

Cadde ve Sokakların Yıkama Aracı ile Yıkanması

Yıkama çalışmalarımızda; yol, cadde ve meydanlarda mekanik süpürme hizmetleriyle giderilemeyen özellikle çamur, toz ve diğer nedenlerle oluşan kirlilikler giderilebilmektedir. Yıkama çalışmalarında fıskiyeli ve hortumlu araçlar kullanılmaktadır.

Moloz Toplama ve Nakli Hizmeti

Şehrin estetik görüntüsünü bozan moloz atıklarının toplanması ve nakli hizmeti verilmektedir.